LSC RP

Los Santos City RP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Nabór na Moderatora Trwa

#1 2010-08-25 12:35:38

Doney.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 4
Punktów :   

[Podanie]El Corona Aztecas

Imię : Szymon
Wiek : 14
Dlaczego właśnie ty? : Otóż, na serwerach RolePlay, gram od bardzo długiego czasu. Znam się na odpowiedniej grze Latino, jak i zwykłego cywila. Na innych serwerach RP, Zazwyczaj grałem w gangach latynoskich. Myślę, że dam radę... spełniam jedne z ważniejszych wymagań, takich jak zaposiadanie odpowiedniego charakteru, znajomość slangu, czy orientacja w terenach.
Ile grasz dziennie? : 3-6 godzin.
Jakie jest twoje doświadczenie jeśli chodzi o Role Play? : Około 1,5 roku. Jestem chwalonym graczem, mam bardzo długie, czytalne oraz rozwinięte /me i /do. Staram się zwracać uwagę, oraz pomagać nowym graczom, tak aby nie psuć gry mi, a zarazem całemu serwerowi.

IC

Imie Nazwisko : Hector Gutierrez
Wiek : 36 lat.
Miejsce zamieszkania : El Corona 6/A
Biografia(min.10 zdań) Hector, urodzony 1974 roku w Los Santos. Wychowywał się w małym domku, na El Coronie, tego czasu, nie wiedziano jeszcze, że narodzi się tam istne piekło. Kiedy był mały, nigdy nie lubiał zadawać się z innymi z podwórka, uważał, że wszyscy tam to lamusy, idioci, i nie warto się z nimi zadawać. Pewnego, słonecznego dnia... rodzice Hectora wyjechali. Hec' bo taką miał ksywkę, jeszcze spał, miał wtedy nie całe 12 lat. Usłyszał, że ktoś włamuje mu się do domu. Wstał po cichu z łóżka, sięgnął po swój pistolet na kulki i czekał pod łóżkiem. Po chwili ujrzał czarnucha, miał na sobie zielone ciuchy, bandanę na twarzy, i pałkę w ręce. Hector, nie czuł szczególnego strachu, pod wpływem adrenaliny wysunął się spod łóżka i strzelił w głowe złodziejaszkowi, wystraszony, wybiegł z domu, gdzie dorwało go kilku, starszych pzyjaciół ojca Hec'a. Tamtej nocy Hector się zmienił, dowiedział się co oznacza kolor zielony, na El Coronie, i kto go reprezentuje. W wieku 18 lat, Hector został prawdziwym mężczyzną, wtedy natchnęła go myśl by założyć gang Aztec'ów. Po dziś dzień toczą wojnę z gangami zamieszkującymi w Los Santos. Hector, jest ważną osobą, w nim, a zarazem założycielem zwanym Top O'G. Wiele osób myśli, że jest tępy, ponieważ nie chodził do szkoły. Ale oni nie wiedzą, że Hector to człowiek pomysłu. Nie śpi a myśli, jego marzeniem jest pokonać groves, przejąć teren i wyrobić szacunek na jaki zasługując Aztecy.

Wyjaśnij pojęcia

BW - Stan nie przytomności, występuje bo postrzale lub pobiciu, a nawet wypadku.
SK - Uwzięcie się na jedną osobę, i zabijanie jej w kółko, świeżo po zdjęciu BW.
PG - Wymuszanie akcji role play przykład. /me uderza billego w głowę, lewą ręką oddaje cios w potylicę, prawą w żebra a on umiera.
MG - MetaGaming - Znanie imion oraz nazwisk, każdej osoby, mając wytłumaczenie iż ma nick nad głową.
HK - HeliKill - Zabijanie za pomocą śmigła od helikoptera.
OOC - Out Of Character - Czat nie związany z grą.
IC - In Character, gra odpowiadająca zasadą RP oraz odgrywanie swojej postaci.
NON RP - Gra nie odpowiadająca zasadą role play.

Offline

 

#2 2010-08-25 13:11:27

 Angelina Green

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 10
Punktów :   

Re: [Podanie]El Corona Aztecas

Ładnie Na Tak


Valeria Gonzalez- Mieszka na ul. Jafferson ,O.G Vagos

Offline

 

#3 2010-08-25 15:38:21

 MrDzemix

Użytkownik

10709791
Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: [Podanie]El Corona Aztecas

zaraz poweisz że grasz 12h tylko ze wychodzi sz przed pay dayem? albo ze bijesz caly czas 24/7? jestem na NEUTRAL


James Black [LIVE]- Lider Gangu Blood'z szef wielu ludzi
[img]http://lizusek20.wrzuta.pl/obraz/6xoaFNE56ej/blood_z2[/img]

Offline

 

#4 2010-08-25 16:50:31

Doney.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: [Podanie]El Corona Aztecas

Oco Ci chodzi DrDzemix, nie jestem statsiarzem jak bodajże Ty i nie zależy mi na głupich pieniądzach. Gram dla przyjemności, nie po to aby się wywyższać. Poza tym, wątpie aby twój głos, obchodził wiele osób, nawet biografii nie raczyłeś napisać, a twoja ortografia, to jedna wielka porażka Tu chodzi o estetyke podania, nie o to ile gram.

Offline

 

#5 2010-08-25 17:23:33

 Angelina Green

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 10
Punktów :   

Re: [Podanie]El Corona Aztecas

Doney. napisał:

... nawet biografii nie raczyłeś napisać, a twoja ortografia, to jedna wielka porażka Tu chodzi o estetyke podania, nie o to ile gram.

Popieram chodzi o estetyke podania.


Valeria Gonzalez- Mieszka na ul. Jafferson ,O.G Vagos

Offline

 

#6 2010-08-25 17:36:31

 MrDzemix

Użytkownik

10709791
Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: [Podanie]El Corona Aztecas

po pierwsze napisałem podanie jako jedyny z liderów na serwezre po 2 danny ale gże się pisze przez ż z kropką a po 3 nie wywyższam się tylko chciałem pokazać twoje blędy po 4 do gangu nie pisze się biografi

Ostatnio edytowany przez MrDzemix (2010-08-25 17:38:23)


James Black [LIVE]- Lider Gangu Blood'z szef wielu ludzi
[img]http://lizusek20.wrzuta.pl/obraz/6xoaFNE56ej/blood_z2[/img]

Offline

 

#7 2010-08-25 18:11:28

Doney.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: [Podanie]El Corona Aztecas

"grze" Pisze się GRZE bo gra, chłopie, nie wiem kto Cie mianował liderem bloods, naprawdę. Do tego nie raczysz postawić dużej litery na początku zdania. Wyjdź z tego tematu, i nie zaśmiecaj mi go swoimi foszkami, bo i tak nic nie zdziałasz. Kup sobie słownik, pozdrawiam Doney.

Offline

 

#8 2010-08-26 07:30:09

Lock_Harper

MoD-TEAM

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 17
Punktów :   

Re: [Podanie]El Corona Aztecas

TEMAT ZAMKNIĘTY

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avatarlegenda.pun.pl www.bakugan-bakugan.pun.pl www.elite-xworld.pun.pl www.inib2009.pun.pl www.prostowserce.pun.pl